O Snuby

Som mama a najviac na svete ľúbim mojich chlapcov. Manžela, s ktorým sme za 12 spoločných rokov prežili tie najkrajšie chvíle, a ktorý je tak skvelým ockom ako je úžasným partnerom, a Maxa – nášho synčeka, ktorý je tým najkrajším produktom našej lásky a svojim príchodom na svet nám navždy zmenil život.

Z marketingovej riaditeľky v jednej z Fortune 500 spoločností a vedúcej medzinárodný tím, sa stala mama, ktorú namiesto budovania marketingovej stratégie viac zaujíma budovanie bezpečnej vzťahovej väzby, lodičky vymenila za tenisky, cez deň sa hrá, číta rozprávky, varí, upratuje a po večeroch hľadá nové recepty a nápady na hry, alebo číta knihy o deťoch, rodičovstve a výchove. A nakoniec, keď jej zostane čas, tak o tom všetkom píše.

Viem, že nie som dokonalá mama, ale každý deň sa snažím začínať s úsmevom, užívať si naše spoločné chvíle a byť tou najlepšou mamou a manželkou pre mojich chlapcov.

A prečo Snuby? Prezývkou Snuby ma manžel volal v čase, keď sme boli zasnúbení. Snuby je teda pre nás začiatok, pripomína nám naše najdôležitejšie životné rozhodnutie, prísľub že spolu strávime život a budeme mať rodinu… Preto Snuby ♥

Erika Baird 

erika@snuby.sk